shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR VGA, HDMI LM22-A200 22 " DAHUA
Veľkosť obrazovky: 22 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 1 x VGA, 1 x HDMI ;
86,97 €
S DPH
| Veľkosť obrazovky: | 22 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | VA LED, Lesklá matica |
| Kontrast: | 3000 : 1 (typový) |
| Jas: | 200 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 6.5 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | 1 x VGA, 1 x HDMI1 x Zásuvka 2.1/5.5 mm, 12 V DC |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz, max. 75 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | ![]() |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 100 |
| Ochrana pred krádežou: | Kompatibilný s Kensington-lock |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Vybrané vlastnosti: | Funkcia redukcie modrého svetla, ktoré je pre oči najškodlivejšie, obmedzí jeho žiarenie. Nízka spotreba prúdu HDMI kábel priložený |
| Napájanie: | 12 V DC/ 2.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | <= 30 W (typovo) <= 0.5 W (v režime uspania) |
| Hmotnosť: | 2.26 kg (so stojanom) 1.94 kg (bez stojana) |
| Rozmery: | 496 x 365 x 210 mm (so stojanom) 496 x 285 x 50 mm (bez stojana) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
LM22-A200
Skladom


