shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM32-P301A 31.5 " DAHUA
Veľkosť obrazovky: 31.5 " ; Natívne rozlíšenie: 2560 x 1440 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x USB-C ;
379,69 €
S DPH
| Veľkosť obrazovky: | 31.5 " |
| Natívne rozlíšenie: | 2560 x 1440 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | IPS, LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 1200 : 1 (typový) |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 4 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | 1x DisplayPort, 1x HDMI, 1x USB-C, 65 W 1x Zásuvka napájania, 19 V DC |
| Počet zobrazovaných farieb: | 1.07 mld. farieb, 10 bit |
| Obnovovacia frekvencia: | 75 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti E (Nariadenie (EÚ) 2019/2013) |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Úzky profil Funkcia redukcie modrého svetla, ktoré je pre oči najškodlivejšie, obmedzí jeho žiarenie. Možnosť zobrazenia obrazu z dvoch zdrojov súčasne (v konfigurácii PIP alebo PBP) HDMI kábel priložený |
| Napájanie: | 19 V DC/ 7.89 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | <= 52 W (typovo) <= 0.5 W (v režime uspania) |
| Hmotnosť: | 7.7 kg |
| Rozmery: | 719 x 517 x 185 mm (so stojanom) 719 x 422 x 45 mm (bez stojana) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


