shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM24-E200A 23.8 " DAHUA
Veľkosť obrazovky: 23.8 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 1 x DP 1.2, 1 x HDMI, 1 x Zásuvka Jack 3.5 mm - Audio výstup ;
157,56 €
S DPH
| Veľkosť obrazovky: | 23.8 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | VA - V LED technológii, Matná matica |
| Kontrast: | 3000 : 1 (typový) |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 6 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | 1 x DP 1.2, 1 x HDMI, 1 x Zásuvka Jack 3.5 mm - Audio výstup 1 x Zásuvka 2.1/5.5 mm, 12 V DC |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 165 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti E (Nariadenie (EÚ) 2019/2013) |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | ![]() |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | Joystick na ovládanie menu OSD |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Úzky profil DisplayPort Široké spektrum farieb Adaptívna synchronizácia – žiadne problémy s oneskorením a trhaním obrazu DP kábel priložený |
| Napájanie: | 12 V DC/ 2.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | <= 32 W (typovo) <= 0.3 W (v režime uspania) |
| Hmotnosť: | 2.97 kg (so stojanom) |
| Rozmery: | 543 x 415 x 160 mm (so stojanom) 543 x 335 x 40 mm (bez stojana) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

