shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
INTERAKTÍVNY TABLET LCH86-MC410-B 86 " - 4K UHD DAHUA
Veľkosť obrazovky: 86 " ; Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Typ matrice: TFT LCD, DLED podsvietenie ; Vybrané vlastnosti: Android 9.0 systém, Modu Wi-Fi, Hotspot, Kamera : 5 Mpx, Mikrofón, dotyková obrazovka - ovládanie prstom alebo stylusom - 20 bodov súbežného písania ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 750x400 ;
3 111,15 €
S DPH
Inteligentný interaktívny tablet Dahua DeepHub je zariadenie typu „všetko v jednom“
Zariadenie LCH86-MC410-B je ideálne do konferenčných sál, spája v sebe funkcie tabletu, projektora, kamery a pultu PC
Pripojenie Wi-Fi podporuje bezdrôtovú projekciu jedným dotykom z notebooku, tabletu alebo mobilného telefónu
Obsah obrazovky je možné jednoducho bezdrôtovo zdieľať na viacerých zariadeniach
Dotyková obrazovka 4K UHD je matrica DLED s antireflexnou vrstvou, podporuje funkcie písania stylusom (až 20 bodov súbežného zápisu)
Zariadenie má vstavanú kameru 5 Mpx, 2 mikrofóny a 2 reproduktory
Firmware podporuje kancelárske dokumenty a multimediálne súbory
| Veľkosť obrazovky: | 86 " |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px - 4K UHD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | TFT LCD, DLED podsvietenie - dotyková obrazovka |
| Kontrast: | 6000 : 1 - dynamický 1200 : 1 - statický |
| Jas: | 350 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | < 10 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | 2 x 15 W |
| Signálové konektory: | 3 x USB 3.01 x micro USB1 x RJ451 x RS-232 1 x HDMI1 x Audio (Jack stereo) - 3.5 mm 1 x Touch port 1 x Napájanie |
| Vybrané vlastnosti: | Android 9.0 systém Windows 7/8/10 systém - vyžadovaný prídavný modul PC, Modu Wi-Fi 2.4 GHz / 5 GHz, Hotspot 2.4 GHz / 5 GHz, Kamera : 5 Mpx, 1920 x 1080 px @ 30 políčok/s( Android ) / 2560 x 1440 px @ 30 políčok/s( Windows ) Zorný uhol kamery: 79 ° Automatické vyrovnávanie bielejSvetelný senzor, Mikrofón : Redukcia šumov a ozvien, AGC Tienenie : Tvrdené sklo - 3 mm, Mohsova stupnica tvrdosti - 7, dotyková obrazovka - ovládanie prstom alebo stylusom - 20 bodov súbežného písania V sade : - Držiak (montované na stenu) - Diaľkový ovládač - 2 x Stylus - Napájací kábel |
| Typ puzdra: | Kovová |
| Správa napájania: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 750x400 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou diaľkového ovládaniaGrafické menu – dotykové ovládanie |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | 400 W (práca) 0.5 W (režim Standby) |
| Hmotnosť: | 64 kg |
| Rozmery: | 1953 x 87 x 1205 |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
LCH86-MC410-B
Skladom

