shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM24-P301A 23.8 " DAHUA
Veľkosť obrazovky: 23.8 " ; Natívne rozlíšenie: 2560 x 1440 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Typ matrice: IPS ; Signálové konektory: 1 x HDMI 2.1, 1 x DP 1.4, 1 x Zásuvka Jack 3.5 mm, 1 x Zásuvka USB-C : Komunikácia + Výstup napájania - PD3.0, 1 x IEC320 C14 ;
243,58 €
S DPH
| Veľkosť obrazovky: | 23.8 " |
| Natívne rozlíšenie: | 2560 x 1440 px |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | IPS - E-LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Jas: | 320 cd/m2(typovo) |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 6 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | 1 x HDMI 2.1, 1 x DP 1.4, 1 x Zásuvka Jack 3.5 mm - Audio výstup, 1 x Zásuvka USB-C: Komunikácia + Výstup napájania - PD3.065 W, 1 x IEC320 C14 - Konektor napájania |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 75 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová, Úzky profil |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti F (Nariadenie (EÚ) 2019/2013) |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Široké spektrum farieb Možnosť zobrazenia obrazu z dvoch zdrojov súčasne (v konfigurácii PIP alebo PBP) Nastaviteľná výška : 125 mm Nastavenie náklonu : -5 ° ... 20 ° Možnosť otočenia monitora : -45 ° ... 45 ° Podstavec monitora umožňuje zmenu polohy obrazovky z horizontálnej na vertikálnu - Pivot |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Spotreba energie: | <= 35 W (typovo) 130 W (max) <= 0.5 W (v režime uspania) |
| Hmotnosť: | 3.96 kg (so stojanom) 5.86 kg (bez stojana) |
| Rozmery: | 540 x (388 ... 502) x 194 mm (so stojanom) 540 x 324 x 65 mm (bez stojana) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |

