shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM43-F200 42.5 " - 1080p DAHUA
Určené na neprerušovanú prácu 24/7;Veľkosť obrazovky: 43 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 400x200 ;
394,60 €
S DPH
Monitor LM43-F200 je prispôsobený na nepretržitú činnosť v uzatvorených miestnostiach
Určené na neprerušovanú prácu 24/7
| Veľkosť obrazovky: | 43 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - 1080p |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | TFT LCD, LED podsvietenie, Lesklá matica |
| Kontrast: | 1200 : 1 |
| Jas: | 330 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 8 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | 2 ks. |
| Signálové konektory: | 1 x VGA1 x HDMI1 x USB 2.01 x Napájanie |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Energy Star |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 400x200 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Spotreba energie: | 75 W (typovo) <= 0.5 W (v režime uspania) |
| Hmotnosť: | 7.4 kg |
| Rozmery: | 969 x 620 x 235 mm (so stojanom) 969 x 565 x 73 (bez stojana) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
LM43-F200
Skladom


