shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR HDMI, DP, AUDIO LM27-E231 27 " DAHUA
Veľkosť obrazovky: 27 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Signálové konektory: 2 x HDMI 1.4, 1 x DP 1.2, 1 x Zásuvka Jack 3.5 mm - Audio výstup ; Obnovovacia frekvencia: 165 Hz ;
385,16 €
S DPH
| Veľkosť obrazovky: | 27 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | IPS, E-LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Jas: | 320 cd/m2(typovo) |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 1 ms |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | 2 x HDMI 1.4, 1 x DP 1.2, 1 x Zásuvka Jack 3.5 mm - Audio výstup 1 x Zásuvka 2.1/5.5 mm, 12 V DC |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 165 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová, Úzky profil |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti E (Nariadenie (EÚ) 2019/2013) |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 75 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | Joystick na ovládanie menu OSD |
| Určené na neprerušovanú prácu 24/7: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Široké spektrum farieb Adaptívna synchronizácia – žiadne problémy s oneskorením a trhaním obrazu Rýchla odozva – žiadne rozmazanie alebo odlesky v obraze DP kábel priložený |
| Napájanie: | 12 V DC/ 3 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | <= 30 W (typovo) 45 W (max) <= 0.5 W (v režime uspania) |
| Hmotnosť: | 4.90 kg (so stojanom) 4.47 kg (bez stojana) |
| Rozmery: | 619 x 446 x 197 mm (so stojanom) 619 x 366 x 66 mm (bez stojana) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


