shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MONITOR VGA, HDMI LM27-L200 27 " DAHUA
Určené na neprerušovanú prácu 24/7;Veľkosť obrazovky: 27 " ; Natívne rozlíšenie: 1920 x 1080 px - Full HD ; Pomery strán: 16 : 9 ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 100 ;
151,86 €
S DPH
Určené na neprerušovanú prácu 24/7
| Veľkosť obrazovky: | 27 " |
| Natívne rozlíšenie: | 1920 x 1080 px - Full HD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | TFT LCD, E-LED podsvietenie, Matná matica |
| Kontrast: | 1000 : 1 (typový) |
| Jas: | 230 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 14 ms (typový) |
| Zabudované reproduktory: | ![]() |
| Signálové konektory: | 1 x VGA1 x HDMI1 x Napájanie - Zásuvka 2.1/5.5 mm 12 V DC |
| Počet zobrazovaných farieb: | 16.7 mil. |
| Obnovovacia frekvencia: | 75 Hz |
| HDCP: | ![]() |
| Typ puzdra: | Plastová |
| Správa napájania: | Trieda energetickej účinnosti D (Nariadenie (EÚ) 2019/2013) |
| DLNA: | ![]() |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 100 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | OSD - pomocou tlačidiel na monitore |
| Vybrané vlastnosti: | HDMI kábel priložený |
| Napájanie: | 12 V DC/ 3 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 30 W (typovo) <= 0.5 W (v režime uspania) |
| Hmotnosť: | 5.08 kg (so stojanom) 4.23 kg (bez stojana) |
| Rozmery: | 615 x 456 x 190 mm (so stojanom) 615 x 367 x 42 mm (bez stojana) |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |


