shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AF-P8-00-OF ATTE
AF-P8-00-OF je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania;Počet výstupov napájania: 8 ; Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: 0.75 A ; Druh ochrany: 8 x 0.75 A - Polymérová poistka ;
13,09 €
S DPH
AF-P8-00-OF je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania
Nespornou výhodou použitia AF-P8-00-OF v monitorovaní systému napájaného z centrálneho miesta, je dodatočná ochrana proti prerušeniu
| Počet vstupov napájania: | 1 |
| Počet výstupov napájania: | 8 |
| Maximálne napájacie napätie: | 56 V DC |
| Maximálny prúd napájania: | 6 A |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 0.75 A |
| Druh ochrany: | 8 x 0.75 A - Polymérová poistka |
| Typy konektorov napájania: | Vstup Káblové svorky Výstup - Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -25 °C ... 50 °C |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrany : Protiskratový, PreťaženéDiódový ukazovateľ/ukazateľ |
| Rozmery: | 85 x 31 x 14 mm |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Výrobca / Značka: | ATTE |
| Záruka: | 3 roky |
