shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
UNIVERZÁLNA SVORKOVNICA LA-8
Svorkovnica LA-8 umožňuje rýchle a usporiadané spojenie káblov v situácii, kedy je ich veľké množstvo určené do jednej svorky;Počet dráh: 1 ; Počet svoriek: 8 ; Maximálny prúd: 16 A ;
5,85 €
S DPH
Svorkovnica LA-8 umožňuje rýchle a usporiadané spojenie káblov v situácii, kedy je ich veľké množstvo určené do jednej svorky.
Všetky svorky sú navzájom spojené.
Svorkovnica LA-8 bude skvelá do nízkonapäťových inštalácií, napr. poplašné systémy, systémy domácich telefónov a pod..
Tento výrobok sa ideálne hodí na usporiadanie kabeláže v poplašných systémoch, kde k jednej napájacej svorke +12V alebo COM pripojíme mnoho senzorov, reléových modulov a iných zariadení.
| Počet dráh: | 1 |
| Počet svoriek: | 8 |
| Maximálny prúd: | 16 A |
| Druh ochrany: | ![]() |
| Typy konektorov: | Svorkovnica |
| Vybrané vlastnosti: | Nerozpojiteľné, číslované káblové svorky Biely obdĺžnik umožňujúci popísanie fixkou Možnosť montáže s pomocou skrutiek, skrutiek do dreva alebo káblových pások |
| Typ puzdra: | Doska PCB |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Rozmery: | 65 x 36 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |

