shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR LZ-8/E
LZ-8/E je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania;Počet výstupov napájania: 8 ; Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: 1 A ; Druh ochrany: 8 x 1 A Pomalá tavná poistka (5/20mm) ;
16,70 €
S DPH
LZ-8/E je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania.
Samolepiace dištančné prvky umožňujú jednoduchú montáž plošného spoja..
Nespornou výhodou použitia LZ-8/E v monitorovaní systému napájaného z centrálneho miesta, je dodatočná ochrana proti prerušeniu.
Bez individuálnej ochrany každého napájacieho vedenia môže narušiteľ prerušiť napájanie celého systému jednoduchým vyskratovaním vedenia jedinej kamery.
| Počet vstupov napájania: | 2 |
| Počet výstupov napájania: | 8 |
| Maximálne napájacie napätie: | 0 ... 24 V DC(obvykle 12V) |
| Maximálny prúd napájania: | 8 A svorkovnica 4 A Zásuvka 5.5/2.1 |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 1 A |
| Druh ochrany: | 8 x 1 A Pomalá tavná poistka (5/20mm) |
| Typy konektorov napájania: | Vstup : zásuvka 2.1/5.5 mm / káblová svorka Výstup : Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -50 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Rozmery: | 110 x 41 x 35 mm |
| Hmotnosť: | 0.060 kg |
| Výrobca / Značka: | DELTA |
| Záruka: | 3 roky |
LZ-8/E
Skladom
