shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AWZ-536
Počet výstupov napájania: 5 ; Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: 1 A ; Druh ochrany: 5 x 1 A Pomalá tavná poistka (5/20mm) ; Vybrané vlastnosti: Výstup AW (porucha) - typ OC 50mA,LED signalizácia poruchy najmenej jedného výstupu ;
24,35 €
S DPH
AWZ-536 slúži na distribúciu napájania z jedného adaptéru s vyšším výkonom.
Nespornou výhodou použitia AWZ-536 v monitorovaní systému napájaného z centrálneho miesta, je dodatočná ochrana proti prerušeniu.
Bez individuálnej ochrany každého napájacieho vedenia môže narušiteľ prerušiť napájanie celého systému jednoduchým vyskratovaním vedenia jedinej kamery.
V prípade poruchy jedného z výstupov sa zapína výstup AW a dióda LED LAW. Výstup AW môže slúžiť na diaľkovú kontrolu stavu LB5/AW, napr. vonkajšia optická signalizácia.
| Počet vstupov napájania: | 1 |
| Počet výstupov napájania: | 5 |
| Maximálne napájacie napätie: | 10 ... 30 V DC(obvykle 12V) 10 ... 24 V AC |
| Maximálny prúd napájania: | 5 A Káblové svorky |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 1 A |
| Druh ochrany: | 5 x 1 A Pomalá tavná poistka (5/20mm) |
| Typy konektorov napájania: | Vstup : Káblové svorky Výstup : Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % |
| Vybrané vlastnosti: | Výstup AW (porucha) - typ OC 50mA,LED signalizácia poruchy najmenej jedného výstupu |
| Rozmery: | 116 x 46 x 25 mm |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
AWZ-536
Skladom
