shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
NAPÁJACÍ DISTRIBÚTOR AWZ-576
AWZ-576 je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania;Počet výstupov napájania: 4 ; Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: 0.5 A ; Druh ochrany: 4 x 0.5 A Sklenená poistka ;
10,05 €
S DPH
AWZ-576 je pasívne zariadenie a umožňuje distribúciu napájania.
Nespornou výhodou použitia AWZ-576 v monitorovaní systému napájaného z centrálneho miesta, je dodatočná ochrana proti prerušeniu.
Od viac než 4 zariadení je možné zapojiť paralelne na rovnakom termináli.
| Počet vstupov napájania: | 2 |
| Počet výstupov napájania: | 4 |
| Maximálne napájacie napätie: | 30 V DC(obvykle 12V) |
| Maximálny prúd napájania: | 2 A svorkovnica |
| Max. výstupný prúd pre jednotlivý výstup: | 0.5 A |
| Druh ochrany: | 4 x 0.5 A Sklenená poistka |
| Typy konektorov napájania: | Vstup : Zásuvka 5.5/2.1, Káblové svorky Výstup : Káblové svorky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Vybrané vlastnosti: | Ochrany : Protiskratový, Proti prepätiu, PreťaženéDiódový ukazovateľ/ukazateľ |
| Typ puzdra: | Plast |
| Rozmery: | 80 x 43 x 21 mm |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Výrobca / Značka: | PULSAR |
| Záruka: | 2 roky |
