Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť

JEDNOVIDOVÝ MÉDIA KONVERTÉR OM2-SM

Konvertor rýchleho Ethernetu (10/100 Base Ethernet) krútená počítačová dvojlinka jednomódový optický kábel; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Počet vlákien: 2 ks. ; Dosah prenosu: 25 km - Jednovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mb/s ; Optická vlnová dĺžka: 1310 nm ; Vybrané vlastnosti: Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna ;
18,44 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Konvertor OM2-SM umožňuje zmenu média sprevádzajúceho dátový tok zo štandardnej krútenej dvojlinky STP/UTP na jednomódový optický kábel.

Prevodník médií má dva SC konektory Jeden je používaný na prenos (TX) signálu a druhý na príjem (RX) signálu.

Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II o 1310 nm.

Typ optického konektoru:2 ks. SC
Počet vlákien:2 ks.
Dosah prenosu:25 km - Jednovidový svetlovod
Podporované štandardy:IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z
Port LAN:1 ks. (RJ-45. UTP/STP)
Prenosová rýchlosť:10 / 100 Mb/s
Optická vlnová dĺžka:1310 nm
Vybrané vlastnosti:Auto detekcia MDI/MDI-X - automatické vyhľadávanie alebo prenos dát Auto detekcia bitovej rýchlosti Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna Diódy LED ukazujú správnosť fungovania zariadenia
Napájanie:5 V DC/ 2 A (adaptér je súčastou balenia)
Prevádzková teplota:-10 °C ... 50 °C
Prípustná relatívna vlhkosť okolia:5 % ... 95 %
Hmotnosť:0.140 kg
Rozmery:120 x 72 x 27 mm
Záruka:2 roky
OM2-SM
Skladom

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujímať

ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14

ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14

131,99 €
Na objednávku
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2SC/2SC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2SC/2SC

0,79 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m

1,38 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m

1,38 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/1.8-GREEN 1.8 m

PATCHCORD RJ45/1.8-GREEN 1.8 m

1,03 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m

PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m

1,08 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m

1,08 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC PIG-SC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC PIG-SC

0,90 €
Skladom

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: