Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť

MÉDIA KONVERTÉR MNOHOVIDOVÝ OM1-MM KOMPLET TXRX

Konvertor rýchleho eternetu (10/100 Base Ethernet) počítačová krútená dvojlinka mnohovidový svetlovod; Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah prenosu: 2 km - Mnohovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10/100 Mb/s ;
37,18 €
S DPH
Množstvo
Skladom

100% secure payments

Prevodník OM1-MM umožní zmenu elektrických signálov, prichádzajúcich po kábli STP/UTP na viac vidový kábel.

Zariadenie je vybavené konektorom SC zaisťujúcim spoľahlivé pripojenia.

Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm.

Typ optického konektoru:SC
Počet vlákien:1 ks.
Dosah prenosu:2 km - Mnohovidový svetlovod
Podporované štandardy:IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Port LAN:1 ks. (RJ-45. UTP/STP)
Prenosová rýchlosť:10/100 Mb/s
Optická vlnová dĺžka:1550 / 1310 nm
Vybrané vlastnosti:Auto detekcia MDI/MDI-X - automatické vyhľadávanie alebo prenos dát Auto detekcia bitovej rýchlosti Dvojsmerný prenos cez jedno optické vlákno Diódy LED ukazujú správnosť fungovania zariadenia Technológia reprodukovania v oblasti dĺžky optickej vlny WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
Napájanie:5 V DC/ 2 A (adaptér je súčastou balenia)
Prevádzková teplota:-10 °C ... 50 °C
Prípustná relatívna vlhkosť okolia:5 % ... 95 %
Hmotnosť:0.140 kg
Rozmery:120 x 72 x 27 mm
Záruka:2 roky
OM1-MM
Skladom

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujímať

ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14

ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14

132,32 €
Skladom
PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR SC 50/125 PIG-SC-MM

PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR SC 50/125 PIG-SC-MM

1,26 €
Skladom
MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC-MM

MNOHOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC-MM

0,26 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m

1,82 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m

1,82 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/1.8-GREEN 1.8 m

PATCHCORD RJ45/1.8-GREEN 1.8 m

1,37 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m

PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m

1,38 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m

1,14 €
Skladom

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: