Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť

MÉDIA KONVERTÉR MNOHOVIDOVÝ M-023M ULTIMODE

Konvertor rýchleho eternetu (10/100 Base Ethernet) počítačová krútená dvojlinka mnohovidový svetlovod; Typ optického konektoru: 2 ks. SC ; Dosah prenosu: 2 km - Mnohovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10 / 100 Mb/s ; Vybrané vlastnosti: Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna ;
17,70 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Prevodník M-023M umožní zmenu elektrických signálov, prichádzajúcich po kábli STP/UTP na viac vidový kábel.

Prevodník médií má dva SC konektory Jeden je používaný na prenos (TX) signálu a druhý na príjem (RX) signálu.

Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II o 1310 nm.

Typ optického konektoru:2 ks. SC
Počet vlákien:2 ks.
Dosah prenosu:2 km - Mnohovidový svetlovod
Podporované štandardy:IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Port LAN:1 ks. (RJ-45. UTP/STP)
Prenosová rýchlosť:10 / 100 Mb/s
Optická vlnová dĺžka:1310 nm
Vybrané vlastnosti:Auto detekcia MDI/MDI-X - automatické vyhľadávanie alebo prenos dát Auto detekcia bitovej rýchlosti Dvojsmerný prenos pred dve optické vlákna Diódy LED ukazujú správnosť fungovania zariadenia
Napájanie:5 V DC/ 1.2 A (adaptér je súčastou balenia)
Prevádzková teplota:0 °C ... 50 °C
Hmotnosť:0.172 kg
Rozmery:106 x 70 x 26 mm
Výrobca / Značka:ULTIMODE
Záruka:2 roky
ULTIMODE
M-023M
Skladom

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujímať

ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14

ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14

131,36 €
Skladom
PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR SC 50/125 PIG-SC-MM

PIGTAIL MNOHOVIDOVÝ KONEKTOR SC 50/125 PIG-SC-MM

0,96 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2SC/2SC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-2SC/2SC

0,53 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m

1,72 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m

1,38 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m

PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m

1,31 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m

1,72 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/1.8-BLACK 1.8 m

PATCHCORD RJ45/1.8-BLACK 1.8 m

1,31 €
Skladom

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: