Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácii.
zatvoriť

JEDNOVIDOVÝ MÉDIA KONVERTÉR KOMPLET TXRX M-207M ULTIMODE

Konvertor rýchleho Ethernetu (10/100 Base Ethernet) krútená počítačová dvojlinka jednomódový optický kábel; Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm; Typ optického konektoru: SC ; Dosah prenosu: 20 km - Jednovidový svetlovod ; Prenosová rýchlosť: 10/100 Mb/s ;
41,57 €
S DPH
Množstvo
Skladom

Konvertor M-207M umožňuje zmenu média sprevádzajúceho dátový tok zo štandardnej krútenej dvojlinky STP/UTP na jednomódový optický kábel.

Zariadenie je vybavené konektorom SC zaisťujúcim spoľahlivé pripojenia.

Optický signál je vysielaný a prijímaný v prenosovom okne II i III o 1310/1550 nm.

Typ optického konektoru:SC
Počet vlákien:1 ks.
Dosah prenosu:20 km - Jednovidový svetlovod
Podporované štandardy:IEEE 802.3, IEEE 802.3u
Port LAN:1 ks. (RJ-45. UTP/STP)
Prenosová rýchlosť:10/100 Mb/s
Optická vlnová dĺžka:1550 / 1310 nm
Vybrané vlastnosti:Auto detekcia MDI/MDI-X - automatické vyhľadávanie alebo prenos dát Auto detekcia bitovej rýchlosti Dvojsmerný prenos cez jedno optické vlákno Diódy LED ukazujú správnosť fungovania zariadenia Technológia reprodukovania v oblasti dĺžky optickej vlny WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
Napájanie:5 V DC/ 2 A (adaptér je súčastou balenia)
Prevádzková teplota:0 °C ... 50 °C
Hmotnosť:0.176 kg
Rozmery:105 x 70 x 26 mm - Rozmery vysielača alebo prijímača
Výrobca / Značka:ULTIMODE
Záruka:2 roky
ULTIMODE
M-207M
Skladom

Špecifické referencie

Mohlo by vás zaujímať

ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14

ADAPTÉRY PREVODNÍKOV MÉDIÍ OM-14

131,36 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC

JEDNOVIDOVÝ ADAPTÉR AD-SC/SC

0,26 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-YELLOW 3.0 m

1,72 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-RED 3.0 m

1,38 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m

PATCHCORD RJ45/1.8-BLUE 1.8 m

1,31 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m

PATCHCORD RJ45/3.0-GREY 3.0 m

1,72 €
Skladom
JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRCKA SC PIG-SC

JEDNOVIDOVÝ PIGTAIL - ZÁSTRČKA SC PIG-SC

1,58 €
Skladom
PATCHCORD RJ45/1.8-BLACK 1.8 m

PATCHCORD RJ45/1.8-BLACK 1.8 m

1,31 €
Skladom

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: