shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-XS(BLACK) Hikvision
Priemer úchytu: Ø 100 mm ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 43 mm ;
27,10 €
S DPH
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov a káblov
| Priemer úchytu: | Ø 100 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 43 mm |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | Ø 100 x 43 mm |
| SAP Code: | 302701426 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 2 roky |
