shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM21 Hikvision
Priemer úchytu: Ø 137 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 42 mm ;
25,58 €
S DPH
Stropný držiak kamier.
Určený pre guľaté kamery.
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom.
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery.
| Priemer úchytu: | Ø 137 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 42 mm |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | Ø 137 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700398 |
| Záruka: | 2 roky |
DS-1280ZJ-DM21
Skladom
