shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM18(BLACK) Hikvision
Priemer úchytu: Ø 111 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 38 mm ;
24,06 €
S DPH
Stropný držiak kamier
Určený pre guľaté kamery
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery
| Priemer úchytu: | Ø 111 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 87 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 38 mm |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | Ø 111 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701728 |
| Záruka: | 2 roky |
DS-1280ZJ-DM18(BLACK
Skladom
