shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM21(BLACK) Hikvision
Priemer úchytu: Ø 137 mm ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 42 mm ;
25,58 €
S DPH
Stropný držiak kamier
Určený pre guľaté kamery
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery
| Priemer úchytu: | Ø 137 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 42 mm |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| Rozmery: | Ø 137 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701617 |
| Záruka: | 2 roky |
DS-1280ZJ-DM21(BLACK
Skladom
