shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1259ZJ Hikvision
Priemer úchytu: Ø 111 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 87 mm ; Počet otvorov: 3 ; Materiál: Plast ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 12 mm ;
11,88 €
S DPH
Stropný držiak kamier.
Určený pre guľaté kamery.
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery.
| Priemer úchytu: | Ø 111 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 87 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 12 mm |
| Hmotnosť: | 0.058 kg |
| Rozmery: | Ø 111 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700248 |
| Záruka: | 2 roky |
DS-1259ZJ
Skladom
