shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-SD11 Hikvision
Priemer úchytu: Ø 158 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 83.5 x 46 mm ; Počet otvorov: 4 ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 40 mm ;
29,22 €
S DPH
Stropný držiak kamier
Určený pre guľaté kamery
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery
| Priemer úchytu: | Ø 158 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 83.5 x 46 mm |
| Počet otvorov: | 4 |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 40 mm |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| Rozmery: | Ø 158 x 40 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701459 |
| Záruka: | 2 roky |
