shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-DM8 Hikvision
Priemer úchytu: Ø 127 mm ; Materiál: Zliatina hliníka ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 35 mm ;
21,32 €
S DPH
Stropný držiak kamier
Určený pre guľaté kamery
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery
| Priemer úchytu: | Ø 127 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 97 mm |
| Počet otvorov: | 3 |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 35 mm |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | Ø 127 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302701477 |
| Záruka: | 2 roky |
