shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK GUĽATÝCH KAMIER DS-1280ZJ-S Hikvision
Priemer úchytu: Ø 137 mm ; Kompatibilný s kamerami: Hikvision ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 52 mm ;
44,45 €
S DPH
Stropný držiak kamier.
Určený pre guľaté kamery.
Možno na ňom inštalovať kamery odolné voči vandalom.
Vybavený veľmi užitočnou možnosťou ukrytia káblov a konektorov vychádzajúcich z kamery.
| Priemer úchytu: | Ø 137 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 52 mm |
| Hmotnosť: | 0.54 kg |
| Rozmery: | 168 x 137 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700579 |
| Záruka: | 3 roky |
DS-1280ZJ-S
Skladom
