shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1260ZJ-BLACK Hikvision
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.;Vzdialenosti montážnych otvorov: 63 x 63 mm ; Počet otvorov: 4 ; Priemer úchytu: Ø 105 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Čierny ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 37 mm ;
29,22 €
S DPH
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov, káblov a napájacieho adaptéra.
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 63 x 63 mm |
| Počet otvorov: | 4 |
| Priemer úchytu: | Ø 105 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Čierny |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 37 mm |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | 114 x 114 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302702015 |
| Záruka: | 3 roky |
