shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
DRŽIAK KAMERY DS-1280ZJ-XS Hikvision
Priemer úchytu: Ø 100 mm ; Materiál: Hliník ; Farba: Biela ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 45 mm ;
27,10 €
S DPH
Držiak je vhodný na ukrytie konektorov a káblov.
| Priemer úchytu: | Ø 100 mm |
| Kompatibilný s kamerami: | Hikvision |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 45 mm |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | Ø 100 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302700955 |
| Záruka: | 2 roky |
DS-1280ZJ-XS
Skladom
