shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR VSTUPU ARM310-W2(868) DAHUA
The ARM310-W2(868) Wireless Expander enables the connection of wired detectors, e.g. PIR, to the DAHUA alarm system;Vstupy alarmu: 1 ; Napájanie: 1 x Typ batérie : CR123A 3 V ; Doba zálohy: max. 5 roky ;
31,37 €
S DPH
The ARM310-W2(868) Wireless Expander enables the connection of wired detectors, e.g. PIR, to the DAHUA alarm system
Typy alarmov a parametre zóny môžu inštalační technici ľahko nastaviť pomocou aplikácie
The expander can cooperate with alarm devices operating in both the NO and NC modes
| Použitie: | Bezdrôtové poplašné systémy DAHUA |
| Vstupy alarmu: | 1 |
| Výstupy alarmu: | ![]() |
| Výstup napájania: | ![]() |
| Sériový port: | ![]() |
| Bezdrôtové: | 868 MHz - Obojsmerná komunikácia Dosah : 1200 m (v otvorenom teréne) |
| Miesto pre batériu: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikácia Poplach vybitej batérie Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) |
| Núdzový zdroj energie: | ![]() |
| Napájanie: | 1 x Typ batérie : CR123A 3 V (súčasť balenia) |
| Spotreba prúdu: | max. 45 mA |
| Doba zálohy: | max. 5 roky - so senzorom NO , max. 2 roky - so senzorom NC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 100 x 21 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
ARM310-W2(868)
Skladom

