shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
EXPANDÉR INT-ORS 8 VÝSTUPOV SATEL
INT-ORS je určený na pripevnenie k lište DIN 35 mm;Spolupráca: INTEGRA / INTEGRA Plus / CA-64 / VERSA / PERFECTA / ACCO-NT ; Počet výstupov: 8 ks. - programovateľné ; Typy výstupov: Relé ; Spínací prúd relé: max. 16 A ; Spínacie napätie relé: max. 250 V AC ;
130,01 €
S DPH
Modul umožňujúci rozšírenie systému o prídavné 8 reléové výstupy pre poplašné centrály INTEGRA / INTEGRA Plus / CA-64 / VERSA / PERFECTA / ACCO-NT.
INT-ORS je určený na pripevnenie k lište DIN 35 mm.
| Spolupráca: | INTEGRA / INTEGRA Plus / CA-64 / VERSA / PERFECTA / ACCO-NT |
| Počet výstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Typy výstupov: | Relé |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Spínací prúd relé: | max. 16 A |
| Spínacie napätie relé: | max. 250 V AC |
| Maximálny odber prúdu: | 280 mA |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 122 x 92 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-ORS
Skladom

