shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
MINIATÚRNY BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR ACX-210 ABAX/ABAX2 SATEL
Vstupy: 4 ks. NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC ; Výstupy: 4 ks. OC ; Frekvenčné pásmo: 868 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ; Zaťažiteľnosť programovateľných výstupov typu OC: 50 mA / 12 V DC ; Napájanie: 4 ... 24 V DC ;
44,76 €
S DPH
Modul umožňuje pripojiť káblové zariadenie k bezdrôtovému systému ABAX/ABAX2.
Zariadenie je veľmi malých rozmerov.
| Vstupy: | 4 ks. NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC |
| Výstupy: | 4 ks. OC |
| Frekvenčné pásmo: | 868 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | <= 2000 m - ABAX2 @ ACU-220, <= 1400 m - ABAX2 @ ACU-280, <= 500 m - ABAX |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Zaťažiteľnosť programovateľných výstupov typu OC: | 50 mA / 12 V DC |
| Hlavné vlastnosti: | Konfigurácia na diaľku Diaľková aktualizácia software modulu |
| Napájanie: | 4 ... 24 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 35 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.008 kg |
| Rozmery: | 41 x 21 x 13 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
ACX-210
Skladom

