shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÁ BEZKONTAKTNÁ ČÍTAČKA AX PRO DS-PT1-WE Hikvision
Podpora kariet: MIFARE 13.56 MHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 10 cm ; Komunikácia: Bezdrôtové ; Kryt: Plastová ;
87,98 €
S DPH
Bezdrôtová externá čítačka kariet a príveskov
Zariadenie je určené na spoluprácu s bezdrôtovými systémami kontroly prístupu Hikvision AX PRO pracujúcimi v pásme 868 MHz
| Podpora kariet: | MIFARE 13.56 MHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 10 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Komunikácia: | Bezdrôtové, Obojsmerná komunikácia, Šifrovanie dát AES 128-bit |
| Ochrana proti sabotáži: | ![]() |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | 1200 m |
| Napájanie: | 3 x Batéria 1.5V, typ AA/LR6/FR6 (súčasťou balenia) |
| Doba zálohy: | ~ 2 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| Rozmery: | 124 x 75 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401677 |
| Záruka: | 2 roky |
DS-PT1-WE
Skladom


