shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
EXPANDÉR INT-PP 8 VÝSTUPOV/8 VSTUPOV SATEL
Počet vstupov: 8 ks. - programovateľné ; Počet výstupov: 8 ks. - programovateľné ; Výstup tampe ; Podpora konfigurácie: NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC, 3EOL ;
116,31 €
S DPH
Zariadenie umožňuje rozšírenie centrály o 8 dodatočných vstupov umožňujúcich konfiguráciu NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC, 3EOL rovnako ako 8 programovateľných reléových výstupov a OC výstupy.
Zariadenie je určené pre poplachové centrály INTEGRA.
| Počet vstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Počet výstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Podpora konfigurácie: | NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC, 3EOL |
| Zaťažiteľnosť programovateľných výstupov typu OC: | 50 mA / 12 V DC |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 2 A / 24 V DC |
| Zaťažiteľnosť výstupu +12V: | 2.5 A / 12 V DC |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu v pohotovostnom režime: | 35 mA |
| Maximálny odber prúdu: | 150 mA |
| Rozhranie RS-485: | Diaľková aktualizácia software modulu |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 3 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 140 x 69 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-PP
Skladom

