shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
EXPANDÉR INT-O 8 VÝSTUPOV SATEL
Počet výstupov: 8 ks. - programovateľné ; Typy výstupov: 8 ks. OC, 8 ks. Relé ; Výstup tampe ; Zaťažiteľnosť programovateľných výstupov typu OC: 50 mA ; Spínací prúd relé: max. 2 A DC ; Spínacie napätie relé: max. 24 V DC ;
83,73 €
S DPH
Expandér INT-O umožňuje rozšíriť systém o 8 programovateľných vodičových výstupov.
Zariadenie je určené pre poplachové centrály INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, PERFECTA.
| Počet výstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Typy výstupov: | 8 ks. OC, 8 ks. Relé |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Zaťažiteľnosť programovateľných výstupov typu OC: | 50 mA / 12 V DC |
| Spínací prúd relé: | max. 2 A DC |
| Spínacie napätie relé: | max. 24 V DC |
| Spotreba prúdu aktívnym relé: | 16 mA |
| Spotreba prúdu (bez zaťaženia výstupov typu OC a bez aktívnych relé): | 36 mA |
| Napájanie: | 12 V DC/ 160 mA (max) |
| Vybrané vlastnosti: | Zaťažiteľnosť výstupu +12V 2.5 A / 12 V DCKaždý výstup typu OC je paralelne pripojený k výstupu relé |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 140 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-O
Skladom

