shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONTROLA BEZDRÔTOVÉHO SYSTÉMU ACU-220 ABAX2 SATEL
Spolupráca: ABAX2 ; Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: max. 48 ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah: ;
124,22 €
S DPH
Ovládač umožňuje použiť bezdrôtové zariadenia systému ABAX2 s ovládacími panelmi INTEGRA, INTEGRA Plus a VERSA.
Modul podporuje až 48 bezdrôtových zariadení a tiež zaisťuje množstvo nástrojov na zefektívnenie inštalácie a následnej údržby systému.
| Spolupráca: | ABAX2 |
| Vstupy: | 4 ks. programovateľné |
| Výstupy: | 8 ks. programovateľné |
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | max. 48 |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah: | <= 2000 m - v otvorenom teréne |
| Hlavné vlastnosti: | Obojsmerná kódovaná rádiová komunikácia Obsluha až 6 bezdrôtových manipulátorov Podpora až 256 kľúčeniek APT-200 Pripojenie k panelom INTEGRA / INTEGRA Plus / VERSA cez komunikačnú zbernicu Aktualizácia firmware bez nutnosti demontáže zariadenia Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) Možnosť autonómnej práce alebo spolupráce s ľubovoľnou poplašnou centrálou Doplňujúce 4 výstupy signalizujú stav ovládača a spojenie s bezdrôtovými zariadeniami |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 100 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % |
| Hmotnosť: | 0.222 kg |
| Rozmery: | 159 x 126 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
ACU-220
Skladom
