shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
EXPANDÉR INT-E 8 VSTUPOV SATEL
Počet vstupov: 8 ks. - programovateľné ; Podpora konfigurácie: NO, NC, EOL, 2EOL, 3EOL ; Výstup tampe ;
56,03 €
S DPH
Expandér INT-E umožňuje rozšírenie systému o 8 káblových vstupov umožňujúcich konfigurácie NO, NC, EOL, 2EOL i 3EOL.
Vďaka analyzovaniu systémov zo vstupov je možné priame prepojenie roletových detektorov a vibračných snímačov.
Zariadenie je určené pre poplachové centrály INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, PERFECTA.
| Počet vstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Podpora konfigurácie: | NO, NC, EOL, 2EOL, 3EOL |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Podpora vibračných a roletových detektorov programovateľné hodnoty parametrickej rezistencie |
| Napájanie: | 12 V DC/ 80 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 80 x 57 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-E
Skladom

