shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR ACX-220 ABAX/ABAX2 SATEL
Vstupy: 4 ks. NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC ; Výstupy: 4 ks. Relé ; Frekvenčné pásmo: 868 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ; Výstup tampe ; Napájanie: 12 V DC ;
63,03 €
S DPH
Modul umožňuje pripojiť káblové zariadenie k bezdrôtovému systému ABAX/ABAX2.
| Vstupy: | 4 ks. NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC |
| Výstupy: | 4 ks. Relé |
| Frekvenčné pásmo: | 868 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | <= 2000 m - ABAX2 @ ACU-220, <= 1600 m - ABAX2 @ ACU-280, <= 500 m - ABAX |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Spínací prúd relé: | max. 1 A |
| Spínacie napätie relé: | max. 24 V |
| Hlavné vlastnosti: | Konfigurácia na diaľku Diaľková aktualizácia software modulu Detekcia sabotáže - otvorenie krytu |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 120 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.205 kg |
| Rozmery: | 159 x 126 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
ACX-220
Skladom

