shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONTROLA BEZDRÔTOVÉHO SYSTÉMU VERSA-MCU SATEL
Modul VERSA-MCU zaisťuje rozšírenie centrál VERSA až na max. 30 bezdrôtových detektorov 433 MHz;Podporované typy kľúčeniek: MPT-300, P-2, P-4, T-1, T-2, T-4 ; Podporované typy bezdrôtových detektorov: MFD-300, MMD-300, MPD-300, MSD-300 ;
57,86 €
S DPH
Modul VERSA-MCU zaisťuje rozšírenie centrál VERSA až na max. 30 bezdrôtových detektorov 433 MHz.
| Počet podporovaných bezdrôtových detektorov: | max. 30 |
| Počet podporovaných kľúčeniek : | max. 30 |
| Pracovné pásmo: | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Podporované typy kľúčeniek: | MPT-300, P-2, P-4, T-1, T-2, T-4 |
| Podporované typy bezdrôtových detektorov: | MFD-300, MMD-300, MPD-300, MSD-300 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 29 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Rozmery: | 24 x 110 x 27 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
VERSA-MCU
Skladom
