shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
BEZDRÔTOVÝ EXPANDÉR BEZDRÔTOVÝCH VSTUPOV/VÝSTUPOV AX PRO DS-PM1-I1602-WE Hikvision
Bezdrôtový expandér DS-PM1-I1602-WE ponúka spojenie bezdrôtových senzorov, napr. PIR pre poplašný systém AX PRO;Vstupy alarmu: 16 ; Výstupy alarmu: 2 ; Napájanie: 100 V ... 240 V AC ;
245,41 €
S DPH
Bezdrôtový expandér DS-PM1-I1602-WE ponúka spojenie bezdrôtových senzorov, napr. PIR pre poplašný systém AX PRO
| Použitie: | Bezdrôtové poplašné systémy HIKVISION AX PRO |
| Vstupy alarmu: | 16 |
| Výstupy alarmu: | 2 |
| Výstup napájania: | 2 x 12 V / 1 A (celkom) |
| Sériový port: | 1 |
| Bezdrôtové: | 868 MHz - Obojsmerná komunikácia Dosah : 1100 m (v otvorenom teréne) |
| Miesto pre batériu: | 12 V / 7 Ah : 151 x 65 x 94 mm |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikácia Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) |
| Núdzový zdroj energie: | Akumulátor : 7 Ah (nie je súčasťou balenia) |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC/ 30 W (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 1.12 kg |
| Rozmery: | 261 x 199 x 86 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401916 |
| Záruka: | 2 roky |
DS-PM1-I1602-WE
Na objednávku
