shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
KONTROLA BEZDRÔTOVÉHO SYSTÉMU ACU-280 ABAX2 SATEL
Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: max. 48 ; Frekvenčné pásmo: 868 MHz ... 868.6 MHz ; Dosah: ;
109,91 €
S DPH
Ovládač umožňuje použiť bezdrôtové zariadenia systému ABAX2 s ovládacími panelmi INTEGRA, INTEGRA Plus a VERSA.
Modul podporuje až 48 bezdrôtových zariadení a tiež zaisťuje množstvo nástrojov na zefektívnenie inštalácie a následnej údržby systému.
| Spolupráca: | INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA |
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | max. 48 |
| Frekvenčné pásmo: | 868 MHz ... 868.6 MHz |
| Dosah: | <= 1600 m - v otvorenom teréne |
| Hlavné vlastnosti: | Obojsmerná komunikácia Obsluha až 6 bezdrôtových manipulátorov Podpora až 248 kľúčeniek APT-200 Aktualizácia firmware bez nutnosti demontáže zariadenia Ochrana proti sabotáži (detekcia vytrhnutia z miesta pripevnenia a otvorenie krytu) |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 60 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 136 x 25 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
ACU-280
Skladom
