shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
EXPANDÉR PRE ČÍTAČKY KARIET INT-R SATEL
Spolupráca: INTEGRA / CA-64 ; Počet podporovaných zariadení: 2 ; Prevádzka: Wiegand 26-66bit, DALLAS ;
103,52 €
S DPH
Expandér INT-R pre poplašné centrály umožňujúci pripojenie čítačiek kariet a čítačiek čipov iButton za účelom vykonávania kontroly prístupu a spustenia/vypínania pohotovostného režimu zóny..
| Spolupráca: | INTEGRA / CA-64 |
| Počet podporovaných zariadení: | 2 |
| Prevádzka: | Wiegand 26-66bit, DALLAS |
| Vybrané vlastnosti: | Signalizácia sabotáže Možnosť spustenia, vypnutia a zrušenia poplachu pomocou čítačiek Možnosť automatického odomknutia dverí v prípade požiarneho poplachu Vstup na odomknutie dverí tlačidlom |
| Spotreba prúdu: | max. 150 mA |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 140 x 68 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-R
Skladom
