shopping_basket
Košík
(0)
icon
Zákaznícka linka
(+421) 0944 523 003
EXPANDÉR INT-IORS 8 VÝSTUPOV/8 VSTUPOV SATEL
Zariadenie umožňuje rozšíriť centrálu o prídavné 8 vstupy s podporou konfigurácie NO, NC, EOL, 2EOL a 8 programovateľných reléových výstupov; INT-IORS je určený na pripevnenie k lište DIN 35 mm;Spolupráca: INTEGRA ; Počet výstupov: 8 ks. - programovateľné ; Typy výstupov: Relé ; Spínací prúd relé: max. 16 A ; Spínacie napätie relé: max. 250 V AC ;
169,59 €
S DPH
Zariadenie umožňuje rozšíriť centrálu o prídavné 8 vstupy s podporou konfigurácie NO, NC, EOL, 2EOL a 8 programovateľných reléových výstupov.
INT-IORS je určený na pripevnenie k lište DIN 35 mm.
| Spolupráca: | INTEGRA |
| Počet vstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Počet výstupov: | 8 ks. - programovateľné |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Typy výstupov: | Relé |
| Podpora konfigurácie: | NO, NC, EOL, 2EOL/NO, 2EOL/NC |
| Spínací prúd relé: | max. 16 A |
| Spínacie napätie relé: | max. 250 V AC |
| Maximálny odber prúdu: | 285 mA |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | 122 x 92 x 58 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
INT-IORS
Skladom

